Veel sigarenliefhebbers verenigen zich in genootschappen om hun gezamenlijk passie voor sigaren te delen. Een overzicht van Nederlandse genootschappen.

 

FRIESLAND

  • LEEUWARDEN: Algemeen Leeuwarder Sigarengenootschap De Rooker Auke Wiersma (lid, ex-voorzitter), apw26@kpnmail.nl

GELDERLAND

  • NIJMEGEN: Geldersch Sigaarrokers Genootschap Coen Kramer (secretaris), coen@kk.nl
  • ZUTPHEN: Sigarengenootschap Lewinsky Marcel Boender (voorzitter), mbo@planet.nl sigarengenootschap.nl

LIMBURG

  • MAASTRICHT: Eerste Maastrichtse Sigarenkamer (EMS) Hugo Loyens (voorzitter), hugoloyens@mundoverde.travel

NOORD-BRABANT

  • BREDA: Sigarengenootschap De Lubmolen Ferdinand Chaudron (secretaris), n0rduhac@gmail.com
  • EINDHOVEN: Sigarenclub Eindhoven sigarenclub-eindhoven.nl
  • OOSTERHOUT: Sigarengilde Grand Seigneur Piet Dissel (secretaris), sigarengilde.grandseigneur@gmail.com sigarengilde.nl

NOORD-HOLLAND

  • ALKMAAR: De Gekroonde Herderin Manon van de Kerkhof (secretaris), info@manonvandekerkhof.nl degekroondeherderin.nl
  • ALMERE: Sigarengenootschap Aficiomere Michael van Zomeren (voorzitter), genootschap@thesaloon.eu thesaloon.eu
  • AMSTERDAM: Lust doet leven Dick Veenstra (secretaris), lust.doet.leven@gmail.com everyoneweb.com/ldl/
  • AMSTERDAM: Rust en Bedachtzaamheid Mirjam Hansen (penningmeester) 06-29010834
  • AMSTERDAM: Salomé Mienke Schaberg (voorzitter), Schaberg@metaplanconsultants.nl
  • BEVERWIJK: Fumus Gloria Mundi John van Vliet (voorzitter), jvanvlietpromotions@gmail.com fumusgloriamundi.nl
  • HAARLEM: Haerlemsch Sigaarengenootschap Smaeck ende Genoeghen Huibert Meijer (secretaris), secretaris9@haerlemsch-sigaarengenootschap.nl haerlemsch-sigaarengenootschap.nl
  • HOORN: Sigaerengenietschap Bernardo Jan te Hoven (voorzitter), leden@bernardo.nl.nu bernardo.nl.nu
  • LAREN: Gooisch Sigarengenootschap Peter Senf (contactpersoon, geen officiële voorzitter), jupena@ziggo.nl
  • PURMEREND: Sigarengenootschap De Sigarenband Ton Okhuijsen (voorzitter), a.okhuijsen@hccnet.nl

OVERIJSSEL

  • DEVENTER: Sigarengenootschap Schuim & Asch Jos Paardekooper (secretaris), jjpaardekooper@home.nl
  • KAMPEN: Kamper Sigaren Genootschap Deli Eén

Errol Schenkers (voorzitter), sigarengenootschap@deli1.nl www.deli1.nl

UTRECHT

  • UTRECHT: Utrechts Genootschap voor Cigarenrookers Edwin van den Berg (lid), edwin.berg@planet.nl

ZUID-HOLLAND

  • DEN HAAG: Residentie Sigaren Genootschap Ronald van der Velde (vicevoorzitter), ronaldvelde@ziggo.nl
  • DEN HAAG: Société Nobel Jerrel Manbodh (voorzitter), info@societenobel.nl societenobel.nl
  • GOUDA: Goudsch Sigaren Genootschap Marc van der Horst, info@primeragildenburgh.nl goudschsigarengenootschap.nl

 

Bron: Elsevier 20-10-2011